شیـــــــــــــــــــراز!!!!!!!!

درود!

مــــن عـــزم ســـفر کــرده ام!

بــه کـجا؟

چــه جایی بهتـــر از شیـــــــراز و وضــع بــی مثال اش!

فال ای گرفتم که ببینم خواجــه نظرش چیست، فـــرمــود:

درآ که در دل خستـــه توان در آید باز   

                                                  بیا که در تـــن مـُرده روان درآید باز

بیـا که بلبل مطبــوع خاطـــر حافــظ

                                                به بوی گلبن وصل تو می سراید باز

چنان بی پا و سر می آیم که سر از پا نشناسم ز شوق دیدار تو ای محرم و مرهم زنده گانــی ام، خواجه ی عزیز، ای شــاعر شـــه نخستیـــن!

آمــدم!

بیش ازین نمی گویم تا اگر باز گشتن ای در کار بود، آن وقت شرح سفر خواهم نگاشت! می روم تا آن جا شعـــر بسرایم و بنگارم و بنگارم!

جمعــــه، ۴ بهمـــن، با قطــار به اصفهـــان می روم و پس از اقامت ای کوتاه، به امیـــد اهـــورامـــزدا، عازم تخت جمشیــد خواهم شــد، باز چند روزی آن جا رحل اقامت خواهم گزید و سپس به شیــراز ره سپار خواهم شــدن!

پــــس به امیــــــــد دیـــــــــدار!

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
بارانی

سلام نيما عزيز [گل] خوش به حالتون اميدوارم سفر بسيار خوبي داشته باشين [لبخند][گل]

مهـــــــــران

من مهران هستم از وبلاگ "کهنه درخت" غرض از مزاحمت اين بود که در روز شنبه نوزدهم بهمن ساعت 17 يک جشنواره لوازم آرايشي و بهداشتي (منطقه سيدخندان) برگزار خواهد شد و من بعنوان مشاور شرکت شما رو به اين جشنواره دعوت مي کنم. از مزاياي اين جشنواره: 1- آشنايي با شرکت و محصولات فوق العاده آن 2- انتخاب و تغيير طرز تفکر 3- کلاسهاي رايگان پوست و مو 4- در صورت دريافت اشتراک ميتوانيد از محصولات شرکت تا 23درصد تخفيف استفاده کنيد 5-از طرح درآمد زايي شرکت نيز درصورتي که بخواهيد مطلع شده و استفاده خواهيد نمود 6- وجود محيطي دوستانه براي ارتباطات بيشتر و آشنايي با ديگران از آنجا که براي حضور و استفاده از شرايط بايستي حتما با يکي از مشاورين شرکت هماهنگ شده و بعد اقدام نمائيد با بنده و شماره همراه 09369120708 تماس حاصل فرمائيد. باستحضار مي رساند کليه مطالب صادقانه و درصورت حضور مشاهده خواهيد کرد. قبلا از حضور گرم شما کمال تشکر و امتنان را دارد.

مهتاب

سلام اقای سفارت ویتنام...جنگ ویتنام اخرش چی شد؟ وای...الانم که دم عیده این حرفا خوبیت نداره..خواستین بیاین کوچه ما هم یه سر بزنین. ما دو تا کوچه پایین تریم..ادرسمون اینه: www.baghemakhfii.blogfa.com 2 تا i داره وا...ایام به کام اقای سفارت شاعر مسلک